Atsiliepimai apie Cardione

 • Nojus
  Dėl savo priklausomybės susirgau nuolatine hipertenzija. Surūkydavo iki 35 cigarečių per dieną. Gydytojas patarė man Cardione palaikyti indus. Pradėjau gerti po 2 tabletes per dieną ir po savaitės pajutau, kad spaudimas nustojo smarkiai kilti.
  Cardione
 • Giedrius
  Antsvoris neleidžia man daug judėti. Dėl to mano spaudimas labai šokinėja, ypač ryte, pabudus. Prieš akis temsta, žemė eina iš po kojų. Sužinojau apie vaistą Cardione. Išgėriau 2 tabletes per savaitę, pradėjau pastebėti, kad ryte pradėjau jaustis daug geriau. Kursą išgėriau visiškai, sumažinau slėgį iki normalių verčių.
  Cardione
 • Ugnė
  Prieš 2 metus prasidėjo problemos su širdimi, pagrindinės ligos fone pradėjo kilti kraujospūdis. Aš geriu daug tablečių nuo širdies, nenorėjau pridėti daug vaistų ir nuo spaudimo. Išsaugotas Cardione. Vos 1 tabletė vakare padėjo stabilizuoti slėgį iki 130/85.
  Cardione
 • Austėja
  Mano kraujospūdžio šuoliai prasidėjo nėštumo metu. Po vaiko gimimo spaudimas tapo nuolat aukštas 150/95. Kadangi nemaitinau krūtimi, pradėjau vartoti natūralų preparatą Cardione. Mėnesio kursas. Rezultatas – normalizavosi spaudimas, dingo galvos skausmai.
  Cardione
 • Stasė
  Niekada nežinojau, kas yra aukštas kraujospūdis. Visada sportavau ir aktyviai gyvenau. Tačiau po traumos turėjau mesti sportą. Ir man prasidėjo problemos su kraujagyslėmis ir dėl to pakilo kraujospūdis. Ilgai ieškojau vaistų, išbandžiau daugybę vaistų, bet tik Cardione tabletėse tikrai padėjo ilgą laiką sumažinti spaudimą.
  Cardione
Vartotojo reitingas Cardione
5
5