Naudojimo patirtis Cardione

Albena iš Zlatograd pasidalino savo patirtimi naudojant Cardione

aukštas slėgis prieš įsiurbimą Cardione

Cardione susidorojo su ilgus metus trukusia hipertenzija

Turiu daugiau nei 5 metų patirtį gydant hipertenziją. Iš pradžių liga buvo besimptomė. Po nedidelio fizinio krūvio buvo nuovargis, bet nekreipiau į tai dėmesio. Tada atėjo galvos skausmas ir galvos svaigimas. Mano šeima pradėjo pastebėti, kad turiu atminties sutrikimų. Dėl bet kokios priežasties buvau susierzinęs, nuo tokio nerimo pradėjau blogai miegoti. Teko kreiptis į gydytoją. Po apžiūros man buvo diagnozuota II stadijos hipertenzija. Gydytoja man pasakė, kad tokių simptomų negalima toleruoti, todėl turėjau kreiptis iš karto, kai tik pradėjau pastebėti sveikatos pokyčius.

Nuo ligos pradžios man buvo išrašyti keli vaistai, kuriuos turėjau gerti kelis kartus per dieną, ryte ir vakare, prieš miegą. Daugelis vaistų man netiko – nuo vienos tabletės sukeldavo skrandžio problemų, nuo kitų užmigdavo, kad negalėjau eiti į darbą. Turėjau eksperimentuoti, kad rasčiau tinkamą priemonę. Bet po jų naudojimo man prasidėjo kepenų sutrikimai.

Kito susitikimo su gydytoju metu gydytoja patarė išbandyti Cardione su natūraliais ingredientais. Gamintojo svetainėje užsisakiau 2 pakuotes ir laukiau siuntinio.

slėgio indikatoriai stabilizavosi pavartojus Cardione

Kaip vartoti tabletes, vaistų apžvalga

Pradėjau vartoti Cardione tabletes, kaip parašyta naudojimo instrukcijoje. Tabletės yra mažos ir beskonės. Priėmimo būdas buvo toks: 1 tabletė ryte ir 1 vakare. Nepririštas prie maisto. Pirmas dalykas, kurį pastebėjau, buvo tai, kad išgėrus piliulę nebuvo jokių nemalonių pojūčių skrandyje, nebuvo poskonio su cheminiu atspalviu, kuris dažnai persekiuodavo vartojant kitus vaistus.

Jau po 5 dienų nuo Cardione vartojimo pradėjau pastebėti, kad mano sveikata pagerėjo. Spaudimas vis dar buvo didesnis nei normalus, bet pradėjo atsigauti miegas, dingo galvos skausmai. Po 2 savaičių visiškai dingo galvos svaigimas, atsistatė kraujospūdis, pagerėjo atmintis.

Vaistą užsisakiau papildomai visam kursui, kurį turėjau 2 mėnesius. Ligoninėje atliktas tyrimas parodė, kad cholesterolio kiekis sumažėjo, tyrimai normalizuojasi, kraujospūdis stabilus – 130/80.

Su Cardione pasidariau linksmesnė, nustojo varginti galvos skausmai, pagerėjo nuotaika. Mano šeima pastebėjo teigiamus pokyčius manyje.